عضویت در خبرنامه رایگان زونکن

جهت عضویت رایگان در خبرنامه پیامکی و ایمیلی زونکن و دریافت ایمیل و پیامک رایگان و همچنین مطلع شدن از فایل های جدید و استثنائی لطفا موبایل و ایمیل خود را در فیلد های زیر وارد نمائید .

موبایل :
ایمیل :


با نصب اپلیکیشن موبایل زونکن تمامی اطلاعات املاک کشور همیشه همراه شماست (به زودی این امکان فعال می شود)


دانلود برنامه زونکن برای موبایل و تبلت

دانلود از گوگل پلی
کپی لینک
قوانین زونکن
:: بسمه تعالي
با سلام
سايت زونكن برترين سامانه املاك و ساختمان در كشور مي‌باشد. در اين سايت علاوه بر امكان به اشتراك گذاشتن مطالب و اطلاعات كاربردي مربوط به املاك، فضاي مناسب جهت گفتگو در خصوص موضوعات سايت (چت روم) هم پيش بيني گرديده و علاوه بر آن داراي اپليكيشنهای موبايل و تبلت جهت ايجاد بستر مناسب براي سهولت در دسترسي به آن نيز مي‌باشد. اين امر هرچند داراي امتيازات فراواني از حيث دسترسي و امكان ايجاد فعاليت گسترده در فضاي مجازي را فراهم مي‌كند ليكن ما را بر آن مي‌دارد تا نكات و موارد محدود كننده ذيل را به استحضار شما عزيزان برسانيم:

1- مديريت سايت تمام تلاش خود جهت ايجاد اطمينان نسبت به درستي و صحت و سقم اطلاعات ارائه شده را از هر طريق ممكن به كار خواهد بست ليكن بايد توجه داشته باشيد كه هر گونه مسئوليت در اين خصوص را از خود سلب نموده و مسئوليت صحت مطالب ارائه شده به عهده اشتراك گذارنده خواهد بود.

2- اطلاعات ارائه شده از سوي زونكن صرفاَ جهت استفاده شخصي و غير تجاري شما ارائه شده و هرگونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني در پي خواهد داشت. ضمناَ توجه داشته باشيد كه بر اساس قوانين موجود هيچ فردحقيقي يا حقوقي و يا سايت ديگري نمي‌تواند از اطلاعات موجود در اين سايت جهت فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده كند. چنانچه تمايل به استفاده تجاري از محتويات سايت را داشته باشيد، لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد.

3- استفاده از محتويات سايت زونكن در سايتها و وبلاگهاي شخصي تنها به شرطي كه منافع تجاري مد نظر نباشد با ذكر منبع و آدرس سايت مجاز مي‌باشد. بديهي است واحد حقوقي سايت در خصوص كساني كه الزامات موجود را رعايت نمي‌كنند اقدامات قانوني را انجام خواهد داد.

4- ذكر مطالب و محتويات سايتهاي ديگري كه در اين سايت به آنها و يا از آنها پيوند داده مي‌شود، به منزله تاييد آنها نخواهد بود و اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در اين باب نمي‌پذيرد. پيوندها ي ياد شده تنها به منظور تسريع كاربرد و راحتي شما ارائه شده و ريسك استفاده از آنها با خود شما مي‌باشد.

5- مديريت سايت مدعي عدم امكان بروز خطا در مطالب ارائه شده نيست و تفسير استفاده از مطالب سايت تنها به عهده كاربران مي‌باشد. تمامي اطلاعات ثبت شده در سايت، تاريخ ثبت داشته و روزانه اطلاعات املاك جديد به سايت اضافه مي‌شود.

6- بخشي از اين وب سايت جهت اطلاع رساني و آگهي‌هاي تجاري و ارتباطات تجاري و قانوني شما در نظر گرفته شده است. ورود شما به سايت و استفاده از آن به منزله پذيرش قوانين و الزامات سايت از سوي شما مي‌باشد و در صورت عدم موافقت با الزامات مطرح شده لازم است بلافاصله استفاده از سايت را متوقف نماييد.

7- شما به سامانه اطمينان مي‌دهيد كه از اين سايت براي رسيدن به مقاصدي بر خلاف قوانين موضوعه كشور يا شرايط ارائه شده استفاده نخواهيد كرد. شما از سامانه يا اپليكيشنهاي زونكن به گونه‌اي استفاده نخواهيد كرد كه باعث، آسيب، از كار انداختن يا معيوب ساختن آنها شود. همچنين شما مجاز به دسترسي يا تلاش براي دسترسي به اطلاعات، محتويات يا وروديهايي كه تعمداَ به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده‌اند، نيستيد.

8- قيمتهاي ارائه شده در سامانه، قيمتهاي اوليه و پيشنهادي مالكين است و ممكن است امكان تغيير در آنها به هنگام انجام معامله از سوي مالكين وجود داشته و مالكين حاضر به فروش با قيمتهاي پايين تر نيز باشند.

9- زونكن صحت محتويات آگهي هايي را كه از سوي كاربران و يا سرويسهاي ديگر در سايت اضافه مي‌شوند را تضمين نمي‌كند و شما مكلفيد جهت احراز صحت آنها مداركشان را بررسي و از افراد ذي صلاح كمك بگيريد.

10- با توجه به اينكه شما به اختيار خود به سايت ورود كرده و به مرور مطالب آن مي‌پردازيد، زونكن هيچ گونه مسئوليتي در قبال خسارات مستقيم يا غير مستقيم احتمالي و تبعات حقوقي ناشي از دسترسي و استفاده شما از سايت ندارد.

11- زونكن مي‌تواند هرگونه پيام، آگهي يا تصويري كه به اين سايت ارسال مي‌كنيد يا حساب كاربري كه ايجاد مي‌كنيد، در هر زمان كه ضروري بداند حذف نمايد.

12- مد نظر قرار دادن قوانين جمهوري اسلامي ايران به خصوص قانون جرائم رايانه‌اي قانون مجازات اسلامي براي تمامي كاربران ضروري بوده و در صورت تخطي از قانون مذكور و نيز مرامنامه سايت، مسئوليت و عواقب قانوني آن متوجه شخص كاربر خواهد بود.

13- زونكن مي‌تواند با به روز كردن شرايط استفاده از سايت، در هر زمان اين ((شرايط و الزامات)) را مورد بازنگري قرار داده و در آنها تغييراتي ايجاد نمايد. درج تغييرات احتمالي در سايت به منزله آگاهي شما از آن و استفاده از سايت به منزله تاييد و پذيرش آنها خواهد بود و بديهي است هر گونه تخطي از مطالب ياد شده مستوجب مسئوليت براي شماست.

سامانه زونکن از سال 1394 در جهت کمک و تسهیل در ارائه خدمات فایلینگی و آگهی ها و موارد مربوطه به تمامی فعالان و مخاطبان حوزه املاک و ساختمان اقدام نمود، تا تمامی مخاطبان در مواردی اعم از خرید، فروش، رهن، اجاره و معاوضه و... و حوزه های مربوطه در بخشهای مهندسی، مصالح و متریال ساختمان بتوانند سریع تر، آسان تر، دقیق تر و کامل تر با امکانات بسیار پیشرفته و منحصر به فرد زونکن به این خدمات دسترسی پیدا نمایند.

برای بهتر دیدن وب سایت زونکن، مرور گر های زیر را دانلود و استفاده نمائید