عضویت در خبرنامه رایگان زونکن

جهت عضویت رایگان در خبرنامه پیامکی و ایمیلی زونکن و دریافت ایمیل و پیامک رایگان و همچنین مطلع شدن از فایل های جدید و استثنائی لطفا موبایل و ایمیل خود را در فیلد های زیر وارد نمائید .

موبایل :
ایمیل :


با نصب اپلیکیشن موبایل زونکن تمامی اطلاعات املاک کشور همیشه همراه شماست (به زودی این امکان فعال می شود)


دانلود برنامه زونکن برای موبایل و تبلت

دانلود از گوگل پلی
کپی لینک

سوالات متداول درباره زونکن فایل

1 چگونه می توانیم قبل از پرداخت حق آبونمان با امکانات زونکن آشنا شده و بررسی کنیم؟
زونکن این امکان را برای اولین بار به کاربران خود می دهد که قبل از پرداخت آبونمان و فقط با ثبت نام در زونکن، به مدت چند روز به عنوان کاربر میهمان از تمامی قسمت های زونکن استفاده نماید و بدین وسیله با کلیه قابلیت ها و امکانات زونکن آشنا شود و در صورت تمایل به ادامه استفاده از زونکن، با پرداخت حق آبونمان به صورت ماهیانه یا 3 ماهه و یا 6 ماهه و یا سالیانه از تمامی خدمات زونکن بهره مند گردد که بدیهی می باشد با پرداخت های بیش از یک ماه می تواند از تخفیفات مربوطه بهره مند گردد.
2 آیا برای استفاده از زونکن باید حتما آژانس املاک داشته باشیم؟
خیر، زونکن استفاده از اپلیکیشن ها و سامانه خود را به عموم مخاطبان و فعالان حوزه ملک، مشاورین آزاد و کاربران آژانسی و... توصیه می کند و برای همه این مخاطبین امکانات منحصر به خودشان را در نظر گرفته است و در امکانات زونکن گنجانده شده است.
3 کاربران منشی مسکن و مشاور مسکن چگونه باید اکانت خود را خریداری کنند؟
این نوع از اکانت کاربری ها فقط از طریق پنل مدیر مسکن قابل خرید می باشد و کاربران این دسته از اکانت ها باید حتما عضو یک آژانس باشند که از مجموعه اپلیکیشن های زونکن استفاده میکند، در غیر اینصورت باید به عنوان کاربر آزاد وارد مجموعه زونکن شوند.
4 مدیران مسکن و آژانس ها چگونه باید آژانس و پرسنل خود را در زونکن عضو نمایند؟
مدیران مسکن و آژانسها فقط کافی است ابتدا ثبت نام نمایند و پس از اخذ کاربری از بخش امکانات کاربری مسکن اقدام به ثبت نام و دریافت اکانت کاربری برای پرسنل خود نمایند. (لازم به توضیح است که تمامی پرسنل مربوطه حتما باید قبلا اپلیکیشن زونکن را روی گوشی یا تبلت خود دانلود و نصب کرده باشند و با وارد کردن اکانت دریافتب به پنل اختصاصی آژانس مربوطه ملحق شوند)
5 نحوه ایجاد آگهی در زونکن چگونه است؟
برای ایجاد آگهی ابتدا باید در زونکن ثبت نام کنید و سپس می توانید از سه طریق (ایجاد آگهی با استفاده از امکان آگهی رایگان پنل، ایجاد آگهی با استفاده از پرداخت آنلاین و ایجاد آگهی از طریق کیف پول) اقدام به درج آگهی در زونکن نمائید.
6 آیا استفاده از زونکن محدود به منطقه است؟
خیر زونکن در محدوده خاصی به شما فایل نمیدهد و به صورت پیش فرض فایل تمامی مناطق را به شما میدهد، مگر اینکه مناطق اختصاصی خود راانتخاب کنید و فایل های آن مناطق را دریافت کنید.
7 آیا برای ثبت نام و استفاده از زونکن نیاز به مراجعه حضوری و یا ارسال مدارک داریم؟
خیر. برای استفاده از زونکن فقط نیاز به اینترنت دارید، چه بسا که بعد از ثبت نام و لاگین بصورت آفلاین نیز می توانید از مزایای زونکن بهره مند شوید. البته زونکن به شما پیشنهاد میکند که اطلاعات درخواستی زونکن را به درستی پر کنید، زیرا زونکن همیشه برای شما یک سورپرایز دارد و برای ارائه آن به شما نیاز به اطلاعات دقیق از شما دارد.
8 شارژ ماهیانه زونکن برای استفاده از کدام قسمت ها است؟
شارژ ماهیانه زونکن برای دریافت اطلاعات تماس فایل ها و درج آگهی در سامانه زونکن میباشد و استفاده از تمامی امکانات دیگر زونکن رایگان میباشد.
9 برای داشتن اپلیکیشن موبایل زونکن باید پول پرداخت کرد؟
خیر. برای دانلود اپلیکیشن های اندروید و آیفون زونکن به هیچ وجه نیاز به پرداخت وجهی ندارید و شما همچنان همان شارژ ماهیانه دریافت فایل خود را پرداخت میکنید.
10 آیا با خرید یک اکانت می توانیم هم از سایت هم از اپلیکیشن های موبایل استفاده کنیم؟
بله. فقط با خرید یک اکانت میتوانید هم از وب سایت زونکن و هم از نرم افزار های اندروید و آیفون زونکن استفاده کنید.
11 آیا امکان حذف یا اضافه و یا ویرایش نمودن اعضاء و پرسنل در پنل اختصاصی آژانسها وجود دارد؟
بله، مدیر آژانس و مسکن هر زمان که نیاز باشد می تواند اعضاء و پرسنل خود را به هر فردی که می خواهد حذف یا اضافه و یا ویرایش نماید و اکانت مربوط به آن فرد را باطل و اکانت جدیدی از زونکن دریافت و به شخص جدید مورد نظر اختصاص دهد.
12 آیا مدیر مسکن و آژانس می تواند به سطح دسترسی پرسنل خود را در زونکن و همچنین نحوه فعالیت آنها در زونکن و بخش مالی و شارژ آبونمان پرسنل زیر مجموعه خود دخالت و کنترل داشته باشد؟
بله، مدیر مسکن به طور کامل و مستمر می تواند در بخش سطح دسترسی ها و نحوه فعالیت نیروهای خود کاملا مدیریت نماید و تمامی فعالیت های آنها را رصد نماید و همچنین مدیر مسکن می تواند که در بخش شارژ آبونمان و پرداخت های مالی بجای تمامی اعضاء خود پرداخت نماید و از همین طریق مدیریت مالی و گزارشات مالی کل پنل اختصاصی آژانس و مسکن خود را دریافت نماید.
نکته : با توجه به جابجایی های احتمالی پرسنل زیر مجموعه اعم از مشاور یا منشی در هر زمانی، مدیر مسکن به راحتی می تواند در بخش ویرایش پرسنل به سادگی فرد خارج شده از آژانس و مسکن را از پنل اختصاصی آژانس و مسکن خود به سرعت حذف و دسترسی های آن فرد را به اطلاعات پنل اختصاصی قطع و با دریافت اکانت جدید از زونکن فرد دیگری را جایگزین نماید.
13 اگر در هر زمانی یک کاربر به هر دلیل تمایل به شارژ آبونمان پنل خود نداشته باشد، آیا امکان دسترسی به دفتر تلفن اختصاصی و دفتر فایل اختصاصی و یا فایلهای که قبلا در دوره اعتبار پنل خود دریافت نموده خواهد داشت؟
بله، تمامی کاربران به طور دائمی و همیشگی و بی قید و شرط همیشه می توانند به تمامی داده های اطلاعاتی دفتر تلفن اختصاصی خود و دفتر فایل اختصاصی خودشان و همچنین فایل هایی که تا روز معتبر بودن پنل کاربری خود دسترسی خواهند داشت و هیچگونه محدودیت به وجود نخواهد آمد و همچنین فایل های ارسالی زونکن که تا روز معتبر بودن پنل کاربری خود به بخش آرشیو شخصی اضافه نموده اند دسترسی خواهند داشت و هیچگونه محدودیت به وجود نخواهد آمد.
و مجدد تاکید مینماییم که دفتر فایل خصوصی و دفتر مشتری خصوصی هر کاربر برای همیشه فقط در دسترس خود کاربر خواهد بود و زونکن تنها میزبانی آن اطلاعات راروی سرورهای قدرتمند خود خواهد داشت.
14 کاربران اعم از کاربران آزاد یا آژانسی امکان داشتن فایل پشتیبان از داده های اطلاعاتی زونکن دارند؟
بله، تمامی کاربران زونکنی اعم از آزاد یا آژانسی می توانند از تمامی داده های اطلاعات وارد شده توسط خودشان در زونکن یک فایل پشتیبان بصورت خروجی اکسل دریافت نمایند، هر چند که لازم به ذکر است به هیچ عنوان نیازی به این کار نیست و تمامی داده های اطلاعاتی همیشه و همه وقت در دسترس کاربر مربوطه خواهد بود.

سامانه زونکن از سال 1394 در جهت کمک و تسهیل در ارائه خدمات فایلینگی و آگهی ها و موارد مربوطه به تمامی فعالان و مخاطبان حوزه املاک و ساختمان اقدام نمود، تا تمامی مخاطبان در مواردی اعم از خرید، فروش، رهن، اجاره و معاوضه و... و حوزه های مربوطه در بخشهای مهندسی، مصالح و متریال ساختمان بتوانند سریع تر، آسان تر، دقیق تر و کامل تر با امکانات بسیار پیشرفته و منحصر به فرد زونکن به این خدمات دسترسی پیدا نمایند.

برای بهتر دیدن وب سایت زونکن، مرور گر های زیر را دانلود و استفاده نمائید