عضویت در خبرنامه رایگان زونکن

جهت عضویت رایگان در خبرنامه پیامکی و ایمیلی زونکن و دریافت ایمیل و پیامک رایگان و همچنین مطلع شدن از فایل های جدید و استثنائی لطفا موبایل و ایمیل خود را در فیلد های زیر وارد نمائید .

موبایل :
ایمیل :


با نصب اپلیکیشن موبایل زونکن تمامی اطلاعات املاک کشور همیشه همراه شماست (به زودی این امکان فعال می شود)


دانلود برنامه زونکن برای موبایل و تبلت

دانلود از گوگل پلی
کپی لینک

درباره زونکن فایل

:: معرفی زونکن
مجموعه زونکن متشکل از تیم جوان و حرفه ای در زمینه خدمات نرم افزاری و مدیران با تجربه در حوزه خرید و فروش ملک است. زونکن فعالیت خود را از سال 1394 بر پایه متحول سازی صنعت خرید و فروش ملک و ارتباط مشاورین با مردم شروع کرد و روزانه مخاطبین بیشتری را به خود جذب کرده است و بنا به اعتماد مخاطبین به این مجموعه نرم افزاری سعی بر بالا بردن کیفیت مجموعه و پیش گرفتن روند پیشرفت روزانه نرم افزاری را داشته است.
از آنجاییکه مجموعه زونکن خود را یک مجموعه مردمی می داند و سعی بر تجاری بودن و کسب درآمد بیشتر نمی کند لذا از تمامی کاربران این مجموعه با آغوشی باز پیشنهادات و انتقادات سازنده را می پذیریم.

:: جایگاه خدمات اینترنتی در تمامی حوزه های صنعت مسکن و ساختمان
در جامعه امروزی خدمات اینترنتی و اتوماسیون در تمامی اصناف جایگاه ویژه ای دارند از این رو بنا به ضعیف بودن این جایگاه در صنعت مسکن مجموعه زونکن شروع به شکل گرفتن کرد و سعی بر پررنگ کردن این جایگاه و ایجاد فضای امن و حرفه ای برای مخاطبین این صنف نمود. اعتماد مخاطب، فضای حرفه ای و سرعت دستیابی به اطلاعات از هر مکان و هر دستگاه هوشمند از شعار های دیرینه زونکن بوده و هست.
مجموعه زونکن تمامی تلاش خود را داشته تا کاربران و مخاطبین زونکنی صرفا یک مصرف کننده نباشند و در دریای زونکن امکان صید ماهی داشته باشند، از این رو کاربران می توانند با استفاده از این مجموعه نرم افزاری به کسب و کار خود رونق دهند وتلاش بر توسعه روز افزون کسب و کار خود داشته باشند.

:: اهداف و چشم انداز زونکن
زونکن با این دیدگاه وارد صنف املاک شده است که تا در آینده ای نزدیک صنعت املاک را دگرگون سازد و دستیابی به اطلاعات ملکی را برای مشاورین سهل و آسان سازد و علاوه بر آن تعاملی مستقیم و سازنده و شفاف را نیز بین گروه مشاورین با یکدیگر در جهت تبادل اطلاعات و به طبع آن، ایجاد درآمد های بیشتر برای طرفین اقدام نماید و همچنین بستری مناسب و سریع در جهت ارتباط مشاورین با مخاطبین مورد هدف (مشتری های املاک و مردم عادی) از طریق آگهی های بسیار منظم و هوشمند نیز فراهم سازد.
تفاوت عمده و مثال زدنی از لحاظ کیفیت و نحوه خدمت رسانی و حتی قیمت با روزنامه ها و اپلیکیشن های غیر تخصصی دیگر را دارا می باشد زیرا زونکن بازدید کننده های مستقیم ملکی را نیز در بر دارد و این آگهی ها به صورت کاملا هوشمند در معرض دید مخاطبین مورد هدف قرار می گیرند.

:: برخی از قابلیت های زونکن
دسترسی سریع و آسان به فایل های روزانه حتی در حالت آفلاین
امکان بایگانی فایل های خصوصی در بایگانی امن زونکن
دفتر تلفن خصوصی زونکنی
جستجو در پایگاه داده عمیق زونکن
امکات ثبت جستجوی هوشمند و دریافت نوتیفیکیشن هنگام وارد شدن فایل مربوطه
دسترسی سریع به بخش ویژه ها
عضویت در خبرنامه زونکنی و دریافت پیامک و ایمیل رایگان از زونکن
چت در فضای تخصصی ملک در فضای امن و پر سرعت گروه های زونکن
مشاهده اخبار روزانه ملک و املاک
ثبت آگهی سریع و تخصصی در حوزه ملک
امکان کسب درآمد از زونکن
اتوماسیون عظیم مسکن جهت کاربران مشاور املاک

:: دریافت هزینه توسط زونکن
هزینه دریافتی توسط زونکن بابت اطلاعات جمع آوری شده تحت عنوان فایل که روزانه در اختیار کاربران قرار می گیرد می باشد به علاوه ثبت تعدادی آگهی که ماهانه می توانند در قسمت نیازمندیهای زونکن درج کنند.

سامانه زونکن از سال 1394 در جهت کمک و تسهیل در ارائه خدمات فایلینگی و آگهی ها و موارد مربوطه به تمامی فعالان و مخاطبان حوزه املاک و ساختمان اقدام نمود، تا تمامی مخاطبان در مواردی اعم از خرید، فروش، رهن، اجاره و معاوضه و... و حوزه های مربوطه در بخشهای مهندسی، مصالح و متریال ساختمان بتوانند سریع تر، آسان تر، دقیق تر و کامل تر با امکانات بسیار پیشرفته و منحصر به فرد زونکن به این خدمات دسترسی پیدا نمایند.

برای بهتر دیدن وب سایت زونکن، مرور گر های زیر را دانلود و استفاده نمائید